Švedijos futbolo rinktinė

8 статей

Švedijos futbolo rinktinė – komanda, atstovaujanti Švediją tarptautiniuose futbolo čempionatuose, turnyruose, atrankose. Į rinktinę kviečiami geriausi šalies futbolininkai.

Švedijos vyrų futbolo rinktinė du kartus iškovojo bronzos medalius pasaulio futbolo čempionate, vieną kartą užėmė 2 vietą. Europos čempionate dalyvavo 6 kartus, vieną kartą pasiekė pusfinalį. Švedijos rinktinė itin sėkmingai pasirodo olimpinėse žaidynėse du kartus pelnė bronzos medalius, o 1948 metais tapo olimpiniais čempionais.

Anglijos klubo „Manchester United“ ir Švedijos futbolo rinktinės puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius ketina po šio sezono palikti Mančesterio ekipą. UEFA Europos lygos turnyro ketvirtfinalio atsakomose rungtynėse su Briuselio komanda „Anderlecht“ (2:1) sunkią kojos traumą patyręs futbolininkas planuoja...