Šarūnas Jurevičius

26 статей

Futbolo.TV

Lietuvos futbolo A lygoje septintą pergalę iškovojo Gargždų „Bangos“ komanda. „Banga“ namuose rezultatu 3:1 įveikė autsaiderius Alytaus „Dainavos“ futbolininkus. Gargždiškiai iškovojo pergalę namuose po keturių su puse mėnesių pertraukos ir atsirevanšavo „Dainavai“ už nesėkmę antrajame rate.

alyga.lt

Ne patį geriausią žaidimą puolime demonstravusi Pakruojo „Kruoja“ pratęsė pergalių seriją Lietuvos futbolo A lygos čempionate iki keturių laimėtų rungtynių. Trečiąją vietą užimanti šiaurės Lietuvos komanda išvykoje palaužė Gargždų „Bangą“ minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) ir neleido „Trakams“ nutolti tu...

Vaidotas Januška, LFF

Žymusis šūkis „Kas laimės? Kas laimės“ šį sezoną Lietuvos futbolo stadionuose skamba itin garsiai ir išdidžiai. Gargždų „Banga“ per pirmąjį šalies čempionato mėnesį buvo komanda, kuri futbolo gerbėjus stebino labiausiai.