Šarūnas Glikas

10 статей

Savaitgalį automobilių ralio sezonas finišavo tarptautiniu „Kauno rudens 2021“ raliu, skirtu vienų žymiausių šalies sporto meistrų, anksti mirusių brolių Kastyčio ir Arvydo Girdauskų atminimui, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Praėjęs savaitgalis buvo išskirtinai sėkmingas mūsų šalies ralio kroso meistrams. Vokietijoje paskutiniajame „Euro RX“ etape Europos čempiono titulą iškovojo Rokas Baciuška, startavęs daugiausia dalyvių turinčioje S1600 klasėje. Tuo pat metu Lenkijoje, Torūnės trasoje, finišavo Baltijos šalių ralio ...

Medikai perspėja, kad tropinis karštis, pastarosiomis dienomis svilinęs beveik visą Senąjį žemyną, didžiausią grėsmę kelia širdininkams. Tačiau Europos automobilių kroso pirmenybių trečiojo etapo lenktynių rezultatai perša mintį, jog +32 yra pernelyg daug net ir profesionaliai paruoštai technikai.

Visą praėjusį savaitgalį Vilkyčių trasoje karaliavę geriausi Senojo žemyno automobilių kroso meistrai suteikė puikią progą savo akimis pamatyti tai, apie ką pastaruosius 10 metų buvo galima tik perskaityti naujienų portaluose ar retsykiais išvysti trumpučius reportažus televizijos sporto žiniose. Eu...