Raminta Masaitienė

17 статей

Kalbino Eglė Gabrytė, parengė Gabrielė Grinkaitė

Ne vienas esame bent kartą pagalvojęs, kaip būtų gerai, jei paroje būtų daugiau nei 24 valandos. Ir ne vienas šį valandų trūkumą esame kompensavęs miego sąskaita. Ką apie tai mano specialistai ir kokias pasekmes sukelia miego trūkumas, „Žinių radijui“ pasakojo Santaros klinikų Neurologijos centro gy...

Liudmila Januškevičienė, Vilniaus universiteto žurnalistė

Kiekvienas gyvas organizmas nuo augalo, bakterijos iki žmogaus paklūsta tam tikriems laiko ciklams. Įsiklausę į juos galėtume mažų mažiausiai pagerinti savo produktyvumą, sprendimų priėmimo greitį, dėmesio koncentraciją, palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir psichologinę pusiausvyrą. Tačiau...

Rasa Pekarskienė, LRT Radijo laida „Sveikata“, LRT.lt

„Atsimiegoti“ už naktis, kai miegojote mažiau, gal ir įmanoma, tačiau tai vėliau gali sukelti sunkumų užmiegant, todėl miego režimą reikėtų palaikyti ir savaitgaliais, LRT RADIJUI sako Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų neurologė, miego sutrikimų specialistė Raminta Masaitienė.

Alvyda Bajarūnaitė, LRT Radijo laida „Namai namučiai“

Nubudimai naktį yra normali miego struktūros dalis – visi žmonės bunda, net ir jauni, tačiau kai kurie nubudimai būna labai trumpi ir smegenys jų tiesiog neužfiksuoja, LRT RADIJUI sako Santariškių klinikos Neurologijos centro gydytoja neurologė, miego sutrikimų specialistė Raminta Masaitienė.

LRT televizijos laida „Laba diena, Lietuva“

Tarptautinė miego diena – tinkama proga prisiminti, kokį vaidmenį jis atlieka žmogaus gyvenime. Specialistai pabrėžia, kad miegas – vienas esminių gyvo organizmo fiziologinių poreikių, kuris svarbus tiek pat, kiek oras, vanduo ir maistas.