Rafael Marquez

12 статей

Draugiškose futbolo rungtynėse Brazilijos rinktinė namuose San Paulo „Allianz Parque“ stadione susitiko su Meksikos komanda ir nugalėjo varžovus rezultatu 2:0 (2:0). Abu įvarčiai buvo įmušti pirmame kėlinyje, kai 28-ą ir 37-ą minutėmis pasižymėjo Phillipe'as Coutinho ir Diego Tardelli.

Pirmadienio popietę portalas „Goal.com“ paskelbė 50 geriausių pasaulio sezono futbolininkų. Pirma vieta šį kartą atiteko Portugalijos rinktinės ir Madrido „Real“ klubo žaidėjui Cristiano Ronaldo. Antras liko olandas Arjenas Robbenas iš Miuhncheno „Bayern“ ekipos, o trečioje pozicijoje - argentinieti...

Arjenas Robbenas tiksint paskutinėms pasaulio futbolo čempionato aštuntfinalio minutėms griuvo Meksikos baudos aikštelėje ir uždirbo 11 m baudinį, atvėrusį Olandijos rinktinei duris į ketvirtfinalį, o po dvikovos atsiprašinėjo varžovų dėl vaidybos. Bet puolėjas turėjo omenyje ne lemiamą rungtynių ep...