„Nafta-Universitetas“

42 статей

NKL

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pirmaujantys Mažeikių „Mažeikiai“ (20/4) nesugebėjo pratęsti pergalių serijos iki dvylikos. Mažeikiškiai Marijampolėje 78:84 (12:15, 17:21, 23:19, 26:29) turėjo pripažinti vietos „Sūduvos-Mantingos“ (10/15) pranašumą. Nepaisant pralaimėjimo žemaičiai liko pirmoje...

nklyga.lt

Antrą kartą 2013-2014 metų sezone geriausiu Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitės žaidėju pripažintas Kauno „Žalgirio“ dublerių aukštaūgis Donatas Tarolis. Savaitgalį 19-os metų 202 cm ūgio krepšininkas nesustabdomai žaidė prieš Kauno „JAZZ-KTU“ ir Molėtų „TiuMeną-Ežerūną“.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse šeštadienį buvo sužaistos dar vienos eilinio turo rungtynės. Rolando Urkio treniruojami „JAZZ-KTU“ krepšininkai (8-13) laikinosios sostinės derbyje 52:74 (17:13, 10:22, 14:27 11:12) turėjo pripažinti „Žalgiris-2“ ekipos pranašumą.

bcjazz.lt

Įspūdingu rezultatu Kaune baigėsi Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse tarp vietos „Jazz-KTU“ ir Plungės „Olimpo“: kauniečiai varžovams pralaimėjo 109:121. Nuo pat rungtynių pradžios komandos demonstravo taiklumą. Pirmajame kėlinyje „Olimpas“ į varžovų krepšį įmetė 39 taškus, „Jazz-KTU“ – 2...

NKL

NKL čempionate Kauno „JAZZ-KTU“ krepšininkai (8/3) po penktadienio pergalės prieš čempionus „Mažeikius“, šeštadienį subyrėjo išvykoje. Rolando Urkio auklėtiniai turėjo pripažinti Joniškio „Delikateso“ (7/4) ekipos pranašumą 85:50 (19:14, 26:10, 19:15, 21:11) ir patyrė trečią pralaimėjimą sezone.