Lucie Safarova

32 статей

16-ą vietą pasaulio moterų teniso reitinge (WTA) užimanti Petra Kvitova neturėjo vargo „Wuhan Open“ teniso turnyro Kinijoje finale ir nesunkiai nugalėjo slovakę Dominiką Cibulkovą. Čekė mačą laimėjo rezultatu 6:1, 6:1 ir iškovojo savo pirmą sezono titulą. Vuhane tenisininkė pagrindinį trofėjų laimėj...

Londone vyksiančiame trečiajame šių metų „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyre užfiksuota didžiausia staigmena – 28-erių metų amerikietis Samas Querrey (ATP-41) jau šešioliktfinalyje 6:7 (6:8), 6:1, 3:6, 7:6 (7:5) eliminavo geriausią pasaulio tenisininką Novaką Djokovičių.

Pirmadienį Anglijoje prasidėjo trečio šiais metais „Didžiojo kirčio“ serijos vyrų ir moterų Vimbldono teniso turnyro, kurio bendrą prizų fondą sudaro 26,75 mln. svarų, pagrindinės vienetų varžybos. Pirma pasaulio ir turnyro raketė serbas Novakas Djokovičius pirmame rate susitiko su vokiečiu Phillipp...

Pirmadienį paskelbtame naujame Tenisininkų profesionalų asociacijos (ATP) reitinge pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis su 577 taškais smuktelėjo į 90-tą poziciją.

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis, kuris sekmadienį šventė 25-ą gimtadienį, Tenisininkų profesionalų asociacijos (ATP) naujausiame reitinge šoktelėjo trim pozicijoms aukštyn ir dabar užima 89-ą vietą. Mūsiškio sąskaitoje - 577 įskaitiniai taškai.