Kateryna Bondarenko

28 статей

Monrealyje, Kanadoje, vykstančiame WTA serijos „Rogers Cup“ tarptautiniame moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 2,413 mln. JAV dolerių, antradienį paaiškėjo pirmosios vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvės.

Turkijoje tęsiasi WTA serijos „TEB BNP Paribas Istanbul Cup“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 226 750 JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje ukrainietė Kateryna Bondarenko 6:4, 7:6 (7:4) nugalėjo favorite laikytą amerikietę Venus Williams, o lenkė Urszula Radwanska 6:4, 3:6, ...

Anglijoje tęsiasi WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras „Aegon Classic Birmingham“, kurio prizų fondą sudaro 665 900 JAV dolerių. Vienetų varžybų pirmame rate (1/32 finalo) pergales iškovojo ir šešioliktfinalio dalyvėmis antradienį tapo vengrė, dvi serbės, rusė, japonė, prancūzė, kazachė i...