Karolis Urbaitis

39 статей

alyga.lt

„Klaipėdos granitas“ atsirevanšavo Gargždų „Bangai“ už nesėkmę LFF taurės varžybose. Uostamiesčio klubas savo aikštėje paskutinę dvikovos minutę nuginklavo varžovų vartininką ir, nugalėję minimalia persvara 1:0 (0:0), nutraukė gargždiškių šešių iš eilės „sausų“ rungtynių seriją „SMScredit.lt A lygos...

alyga.lt

Gargždų klubas jau šeštame mače iš eilės nepraleido nei vieno įvarčio. Šį kartą „Banga“ „sausus“ vartus išsaugojo iškovodama pergalę rungtynėse su „A lygos“ autsaidere Alytaus „Dainava“. Rungtynės pasibaigė rezultatu 6:0 (2:0).

Nerijus Kesminas

Lauke – vėsu, „SMScredit.lt A lygoje“ – karšta. Taip karšta, kaip šį sezoną dar nebuvo ir galbūt nebebus. Užtenka pasakyti, kad Klaipėdos „Atlantas“ susirems su Panevėžio „Ekranu“ sidabro mūšyje, o Vilniaus „Žalgiris“, palankiai susiklosčius aplinkybėms, jau šeštadienį gali tapti šalies čempionu.

zalgiris-vilnius.lt

Antrose "Istria Winter Cup 2013" turnyro rungtynėse VMFD "Žalgirio" ekipa rezultatu 0:1 (0:1) nusileido Vengrijos atstovams Dėro (Gyor) "Gyirmot" klubui. Trečiadienį Kroatijos miestelyje Umage vykusiame mače vienintelis įvartis buvo pelnytas 20 minutę.