Karolis Bliuvas

0 статей

Permaininga ir dramatiška kova iki pat finalinės sirenos – taip klostėsi Lietuvos rankinio lygos centrinė turo dvikova. Dviejų pastarųjų Lietuvos čempionatų nugalėtoja Vilniaus „Šviesa“ namuose priėmė po trejų metų pertraukos čempiono titulą siekiantį susigrąžinti Klaipėdos „Dragūną“.

Lietuvos rankinio lygos finalo serijoje ir toliau tęsiasi atkaklios Kauno „Granito-Kario“ ir Vilniaus „Šviesos“ kovos. Pirmose dvejose rungtynėse prireikė pratęsimų, o trečiose nugalėtoją lėmė vos vienas įvartis.

rankinis.lt

Reguliariajam Lietuvos rankinio lygos sezonui artėjant į pabaigą sužaistos dar dvejos rungtynės. Jose lengvą pergalę prieš Šiaulių „SC Dubysą“ įsirašė lyderė VHC „Šviesa“ – 46:31 (21:12), o Panevėžio „Grifo“ rankininkai išvykoje pateikė staigmeną, 29:28 (12:15) nugalėję vieną lyderių – Alytaus „Vars...

Baltijos vyrų rankinio lygos A grupės rungtynėse šeštadienį Klaipėdos „Dragūnas“ išvykoje 26:25 (13:11) įveikė čempionės titulą ginančią „Riihimaen Cocks“ (Suomija) ekipą, kurią treniruoja Gintaras Savukynas ir kuriai atstovauja vartininkas Giedrius Morkūnas.

rankinis.lt

Po penktojo „Vivus.lt“ rankinio lygos turo sumažėjo dar viena ekipa, kuri nebūtų patyrusi pralaimėjimų. Kol kas po penkių turų taškų nebarsto tik Kauno „Granito – Kario“, Alytaus „Varsos – Stronglaso“ ir Klaipėdos „Dragūno“ ekipos, tačiau klaipėdiečiai vienomis rungtynėmis yra sužaidę mažiau.

Lietuvos čempionai Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai palengva kopia į Lietuvos rankinio lygos (LRL) turnyrinės lentelės viršų. Trečiose rungtynėse namuose su Varėnos „Ūla“ klaipėdiečiai šeštadienį sužaidė pasiekdami vienose rungtynėse įmestų įvarčių sezono rekordą, o varžovus įveikė net 25 įvarčių ski...