Jeano–Erico Vergne

5 статей

Japonijos „Grand Prix“ lenktynių antrose penktadienio treniruotėse vėl greičiausi buvo „Mercedes“ ekipos lenktynininkai Lewisas Hamiltonas ir Nico Rosbergas. Šį kartą buvo greitesnis britas, kuris trasos ratą įveikė per 1 min. 35,078 sek. ir 0,240 sek. aplenkė komandos draugą iš Vokietijos.

„Mercedes“ veteranas Michaelis Schumacheris netikėtą įvažiavimą į Jeano–Erico Vergne „Toro Rosso“ automobilio galą po avarijos aiškino neįprastai veikusia technika. Vokietis į varžovą dideliu greičiu įsirėžė po pirmos saugos automobilio fazės, stabdydamas prieš vieną iš posūkių. Avarija baigė abiejų...

Dviejų saugos automobilio pasirodymų ir varžovų nesėkmių paįvairintas lenktynes laimėjo „Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis. Čempiono titulą ginantis vokietis pirmą varžybų trečdalį praleido už Lewiso Hamiltono, tačiau sugedus šio „McLaren“ automobiliui, tapo lyderiu ir šios pozicijos neužleido ...