Indrė Jakubaitytė

71 статей

Robertas Trakys, lengvoji.lt

Ruano Sotvilyje, Prancūzijoje, vykusiose „World Athletics“ Kontinentinio turo varžybose vos šešias dienas išsilaikiusį Lietuvos 1500 m rungties rekordą pagerino Simas Bertašius. 27-erių metų lengvaatletis distanciją įveikė per 3 min. 37,38 sek. ir buvusį rekordą pranoko 0,37 sek.

Robertas Trakys, Lietuvos lengvosios atletikos federacija

Nors Latvijoje šeštadienį svarbiausiu sporto įvykiu tapo tenisininkės Jelenos Ostapenko triumfas „Roland Garros“ turnyre, šios šalies prezidentas Raimondas Vėjuonis pasirinko ne tenisą, o lengvąją atletiką. Savaitgalį Valmieroje vyksta Baltijos šalių mačas, kurį sėkmingai pradėjo Lietuvos lengvaatle...

Birštone vykusiose šio kurorto metimų taurės varžybose savo asmeninį rekordą pagerina pajėgiausias Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius. Puikią sportinę formą demonstruojantis Lietuvos lengvaatletis sėkmingiausiu bandymu diską nusviedė 67 m 62 cm ir 24 cm pagerino prieš mažiau nei mėnesį Kaune pag...

Robertas Trakys, LLAF

„Kaip pradėjo nuo „barankos“ jaunių grupėje, taip pradėjo ir tarp suaugusiųjų“, – šyptelėjo Europos čempionate debiutavusio Edžio Matusevičiaus tėvas Edmuntas. Praėjusią savaitę 20-ąjį gimtadienį paminėjęs ieties metikas degė noru prasibrauti į finalą, tačiau liko už geriausiųjų 12-uko.