Igoris Kozlovskis

26 статей

ltuswimming.com

Paskelbtame naujausiame Lietuvos plaukimo reitinge anykštėnas Giedrius Titenis susigrąžino pirmą Lietuvos plaukimo reitingo poziciją. Tai leido padaryti pasaulio plaukimo čempionate Kazanėje 100 m krūtine pusfinalyje pasiektas rezultatas (58,96 sek.), įvertintas 974 reitingo taškais.

Pasaulio studentų universiadoje Pietų Korėjoje pirmuoju Lietuvos plaukiku, patekusiu į šešiolikos dalyvių pusfinalį bei toliau tęsiančiu kovą dėl apdovanojimo, tapo Gytis Stankevičius. Pirmadienį vyrų 50 m nugara rungties penktajame atrankos plaukime lietuvis finišavo šeštas, o tarp visų 51 kvalifik...

Marytė Marcinkevičiūtė

Po sėkmingiausio lietuviams Europos čempionato šalies plaukimo rinktinė visą dėmesį skirs pasirengimui olimpinėms žaidynėms. Lietuvos plaukikams šių metų Europos čempionatas buvo sėkmingiausias istorijoje.

Balandžio 2-5 d. Viktorijoje (Kanada) olimpinio dydžio baseine (50 m) vyksta „Canadian swimming trials 2014“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja Lietuvos rinktinės narys Igoris Kozlovskis. Jis varžysis 100 m krūtine, 200 m krūtine, 100 m peteliške ir 200 m kompleksinio plaukimo nuotoliuose.

Ketvirtadienį Herninge (Danija) prasidėjusiame Europos plaukimo čempionate trumpajame (25 m) baseine išdalinti ir pirmieji medalių komplektai. Geriausia Lietuvos plaukikė R. Meilutytė finale 50 m distanciją krūtine nuplaukė per 29.10 sek. ir iškovojo sidabro medalį, nusileidusi tik pagrindinei savo ...