Gediminas Kaupas

77 статей

Į ketvirtą šių metų MTB dviračių maratonų taurės etapą Ignalinoje susirinko per 1300 dalyvių: maždaug 1100 jų ketino varžytis vieno, dviejų arba trijų ratų (kiekvieno ilgis – 25 km) distancijoje, o apie du šimtus vaikų jėgas išmėgino trumpesniuose nuotoliuose. Varžybų išvakarėse Ignaliną nuplovė liū...

Tomas Gaubys, LDSF

Dviratininkė Katažina Sosna triumfavo 23-ią kartą Italijoje surengtose legendinėse kalnų dviračių (MTB) varžybose „Dolomiti Superbike“. 26-erių metų Lietuvos čempionė laimėjo maratono lenktynes, kuriose dalyvavo 62-i dviratininkės. Neseniai pasaulio čempionate devintą vietą užėmusi K. Sosna iškovojo...

Tomas Gaubys, ldsf.lt

Lietuvos dviratininkas Paulius Šiškevičius penktadienį laimėjo Maroke vykstančių 30-ų daugiadienių lenktynių „Tour du Maroc“ (UCI II kategorija) aštuntą etapą ir pelnė septynis pasaulio reitingo taškus. 23-ejų metų dviratininkas Lietuvos komandai „Staki - Technorama“ pelnė pirmą pergalę šį sezoną.