Egidijus Juodvalkis

100 статей

Penktųjų tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ (2,2 kategorija) paskutiniame, trečiajame, etape ketvirtadienį iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Egidijus Juodvalkis (Lietuvos rinktinė). Pirmą kartą šiose varžybose dalyvavęs 27-erių metų dviratininkas finišavo penktas.

Sekmadienį Belgijoje vykusiose klasikinėse vienadienėse dviratininkų lenktynėse pergalę iškovojo „An Post-Chain Reaction“ komandai atstovaujantis Lietuvos grupinių lenktynių čempionas Aidis Kruopis.

67-ą kartą Belgijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Halle-Ingooigem“ 22-ą vietą užėmė „Team 3M“ komandai atstovaujantis Egidijus Juodvalkis. Lietuvos lenktynininkas 199,9 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju prancūzu Arnaud Demare'u, finiše akimirka aplenkusiu belgus Kr...