Eduardas Rozentalis

37 статей

Azerbaidžano sostinėje Baku baigėsi didžiausias komandinis šachmatų renginys – pasaulio olimpiada. Moterų komanda iškovojo pergalę prieš Filipinus 3:1 bei galutinėje rikiuotėje užėmė dvyliktą vietą iš 142 dalyvių. Tai – geriausias pasiekimas per visą Lietuvos moterų šachmatų istoriją.

Azerbaidžano sostinėje Baku vyksta didžiausias komandinis šachmatų renginys – pasaulio olimpiada. Antroje partijoje Lietuvos moterų rinktinė 4:0 nugalėjo Australiją ir tarp 140 komandų rikiuojasi trečioje vietoje. Vyrų rinktinė neatsilaikė prieš galingą antrąją Azerbaidžano komandą 0,5:3:5.

ŠK „Margiris“ inf.

Bilbao (Ispanija) baigėsi Europos šachmatų klubų taurės varžybos. Lietuvai atstovavęs Kauno ŠK „Margiris“ paskutiniame VII rate žaidė su Belgijos čempionais Eupeno „KSK47-Eynatten“ klubu ir pralaimėjo 1,5:4,5. Vienintelę pergalę kauniečiams pelnė prie pirmosios lentos žaidęs Lietuvos čempionas Šarūn...