China Open

34 статей

Toliau tęsiasi „China Open“ turnyras, kuriame antradienį pergales iškovojo vieni čempionato favoritų Andy Murray ir Rafaelis Nadalis. Ispanas vos per 65 minutes susitvarkė su Paolo Lorenziu rezultatu 6:1, 6:1, o škotas per pusantros valandos nugalėjo Andreasą Seppį – 6:2, 7:5.

Kinijos sostinėje pasibaigusio WTA serijos „China Open“ moterų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoja tapo ketvirta pagal reitingą 27-erių metų rusė Marija Šarapova, kuri pajėgiausių planetos tenisininkių reitinge pakilo į antrą poziciją.

Kinijos sostinėje besibaigiančio ATP serijos „China Open“ tarptautinio vyrų teniso turnyro vienetų finale dėl pagrindinio prizo, 500 ATP klasifikacijos taškų bei 604 tūkst. JAV dolerių čekio kovos favoritu laikomas 27-erių metų serbas Novakas Djokovičius ir trečia raketė 29-erių čekas Tomašas Berdyc...

Kinijos sostinėje Pekine vykstančio WTA serijos „China Open“ moterų teniso turnyro vienetų varžybų finale sekmadienį dėl pagrindinio prizo, 918 tūkst. JAV dolerių čekio bei 1000 WTA reitingo taškų kovos trečioji raketė 24-erių metų čekė Petra Kvitova ir ketvirta pagal reitingą 27-erių rusė Marija Ša...