Airidas Videika

29 статей

Tomas Gaubys, LDSF

Sekmadienį Suomijos sostinėje Helsinkyje baigėsi septintosios tarptautinės daugiadienės dviračių plento lenktynės „Baltic Chain Tour“ (UCI II kategorija; 705 km). Paskutiniame, ketvirtame, etape puikiai pasirodė Lukas Talačka („Top Team – Ultrabike“). Jis finišavo trečias. Už šį pasiekimą 23-ejų met...

Dviratininkė Katažina Sosna triumfavo 23-ią kartą Italijoje surengtose legendinėse kalnų dviračių (MTB) varžybose „Dolomiti Superbike“. 26-erių metų Lietuvos čempionė laimėjo maratono lenktynes, kuriose dalyvavo 62-i dviratininkės. Neseniai pasaulio čempionate devintą vietą užėmusi K. Sosna iškovojo...

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) plento dviratininkų reitinge pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas ir Lietuvos čempionas Ramūnas Navardauskas (245 tšk.) iš 245-os vietos pakilo į 169-ą. JAV komandos „Cannondale-Drapac“ narys tapo aukščiausiai klasifikuotu Lietuvos dviratininku.

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame naujame vyrų plento dviračių šalių reitinge Lietuva iš 32-os vietos pakilo į 29-ą. Lietuviai aplenkė Kanados, Liuksemburgo ir Ukrainos atstovus. Mūsų šalies dviratininkų taškų kraitis per savaitę padidėjo 99 taškais - nuo 509 iki 608.

Penktųjų tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ (2,2 kategorija) paskutiniame, trečiajame, etape ketvirtadienį iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Egidijus Juodvalkis (Lietuvos rinktinė). Pirmą kartą šiose varžybose dalyvavęs 27-erių metų dviratininkas finišavo penktas.