Yohan Cabaye

40 статей

Johanas Kabajė (pranc. Yohan Cabaye; g. 1986 m. sausio 14 d.) – prancūzų futbolininkas, Crystal Palace ir Prancūzijos nacionalinės rinktinės saugas.

Būsimo 2016 metų Europos futbolo čempionato finalo etapo šeimininkė Prancūzijos rinktinė, kuri yra atleista nuo atrankos varžybų, namuose - „Allianz Riviera“ stadione Nicoje - draugiškose rungtynėse susitiko su I grupėje atrankos septintą turą jau anksčiau sužaidusia Armėnijos nacionaline komanda.

Prancūzijos futbolo čempionas „Paris St Germain“ 2014-uosius metus baigė pergale. Antradienį paskutinėse šiais metais kontrolinėse rungtynėse Maroke „Paris St Germain“ futbolininkai 1:0 (0:0) įveikė vienuoliktą vietą Italijos pirmenybėse užimantį Milano „Inter“.

Iki pasaulio čempionato starto liko vos viena diena. Futbolo naujienų portalas Eurofootball.lt pristato E-H grupių apžvalgą. Netrukus prasidėsiančiame prestižiniame futbolo turnyre išviso žais 32 rinktinės. Kiekvienoje grupėje varžysis po keturias komandas, o kelialapį į aštuntfinalį iškovos tik dvi...

Eurofootball.lt

Šeštadienį vakare Prancūzijos stadionuose buvo žaidžiami visi dešimt „Ligue 1“ futbolo pirmenybių priešpaskutinio 37-o turo susitikimų. Čempionų titulą užsitikrinę „Paris Saint Germain“ futbolininkai išvykoje rezultatu 3:1 įveikė dešimtyje visą antrąjį kėlinį žaidusią „Lille“ ekipą.