Qatar ExxonMobil Open

0 статей

Katare vykstančiame ATP „World Tour 250“ serijos „Qatar ExxonMobil Open“ turnyre, kurio bendrą prizų fondą sudaro 1,284 mln. JAV dolerių, trečiadienį į antrą sezono kovą stojo pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 25-erių metų Ričardas Berankis (ATP-85). Jo varžovas – 24-erių metų rusas Andrejus Kuznec...

BNS.lt

Kataro sostinėje Dohoje pasibaigusio ATP serijos „Qatar ExxonMobil Open“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybas laimėjo ketvirtoji raketė ispanas Davidas Ferreras. Jis šeštadienį finale 6:4, 7:5 įveikė trečią pagal reitingą čeką Tomašą Berdychą.

Pirmoji pasaulio raketė Rafelis Nadalis Katare vykstančio ATP serijos Qatar ExxonMobil Open“ vyrų teniso turnyro, kurį kurio prizų fondą sudarė 1,195 mln. JAV dolerių, finale po trijų setų kovos rezultatu 6:1; 6:7; 6:2 nugalėjo prancūzą Gaelį Monfilsą.

Katare tęsiasi ATP serijos Qatar ExxonMobil Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,195 mln. JAV dolerių. Vienetų varžybų ketvirtfinalio barjero nepavyko įveikti latviui Ernestui Gulbiui. Ketvirtadienį septintąjį reitingą turėjęs Latvijos tenisininkas 5:7, 4:6 nusileido 2010-aisiais š...